ART / Etchings etc / Wood engraving 13767212
nr 1376 7212
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sweden. 'Lilla Skinnarviksgränd'. PT. Signed, dated 76 bm: 31x25cm,
WOOD ENGRAVING, "Lilla Skinnarviksgränd". PT. Signerad, daterad -76. Bladets mått: 31x25cm, yttermått inklusive ram: 38x32 cm
600
SEK 600
Monday February 1 2021
at 20:23:42
150 kr
250 kr
300 kr
450 kr
500 kr
Svenolov Ehrén
Read more about Svenolov Ehrén